Energiv

Aktuality

1.11.2012NOVINKA! Inbody230 ve FITlady Říčany
... přečtěte si více ...
21.7.2010"Chci být fit!"- projekt pro žáky OU Kunice
... přečtěte si více ...
15.4.2010AKCE akce na duben ve Fit Zdiměřice - ZELENÉ POTRAVINY
... přečtěte si více ...
19.11.2009Kurz hubnutí Kurz snižování nadváhy Energiv je určen nejen „začátečníkům“, ale i těm,kteří již prošli programem snižování nadváhy, a ví, že je dále nutné upevňovat svoje nové stravovací a pohybové návyky.
... přečtěte si více ...
17.11.2009Glykemický index Ve světě již bylo vymyšleno tisíce diet, kdy často jedna popírá druhou. Všeobecná shoda mezi odborníky panuje minimálně v tom, že pokud chceme hubnout., musíme snížit příjem energie. Odborníci se shodují i v tom, že nevyvážená strava, kdy lidé hubnou např. konzumací ovocných šťáv či tukožroutské polévky, živí se vajíčky či vlákninovými preparáty, žvýkají pšenici či dodržují jiné jednostranné diety, škodí tělu i duši. Jak si sestavit jídelníček, jaký má být poměr základních živin, v tom už úplná shoda není. Pokud si nevíte rady, navštivte Energiv- poradnu zdravého životního stylu, kde na základě analýzy složení těla na InBody230 (viz. www.inbody.cz), dostanete doporučení či program na míru.
... přečtěte si více ...
21.9.2009Magická moc svíček Tádé Už 2roky mě pobolívalo rameno, bolest se stupňovala a omezovala mě při cvičení, kdy jsem jako učitelka zdravotní tělesné výchovy potřebovala být fit .Klasická medicína „si nevěděla rady „, proto jsem šla cestou holistického přístupu a pomohla si sama…..Dnes je září a já konečně můžu bez bolesti dělat svou práci, kterou mám tak ráda. Pokud chcete vědět více, čtěte dále článek , který napsala má terapeutka Ingrid Šimková, u které jsem se naučila pracovat se svíčkami Tádé. Pokud máte zájem dozvědět se více či absolvovat program Energiv- „Svíčky Tádé pro zdraví“, navštivte poradnu Energiv.
... přečtěte si více ...
21.6.2009Vláknina v dětském jídelníčku Vláknina patří mezi nezastupitelné složky výživy, proto je nutné, aby potraviny s obsahem vlákniny byly každodenní součástí jídelníčku dětí, dospívajících, dospělých i seniorů, zkrátka každého z nás. Množství vlákniny, které by mělo být v jídelníčku dítěte a dospělého se ovšem významně liší. Na řešení problémů spojených s konzumací neodpovídajícího množství vlákniny velmi často narážím při konzultacích . Rodiče se snaží dítěti připravit jídelníček co možná nejlépe, ale často se svou neznalostí dopouštějí chyb, které mohou mít negativní vliv na zdravotní stav jejich dítěte.
... přečtěte si více ...
21.6.2009InBody230 Vás upozorní,zda vývoj Vašeho dítěte probíhá optimálně
Tělesná výška a hmotnost jsou rozměry, které umožňují jednoduchým způsobem sledovat, zda dítě roste přiměřeně svému věku. Odchylky růstu Vás mohou upozornit i na chybné výživové návyky, na psychické či jiné problémy dítěte. Hodnocení růstu dítěte můžete posoudit měřením na přístroji InBody 230, který provede analýzu složení těla a podle růstového grafu vyhodnotí růst dítěte.
... přečtěte si více ...
9.5.2009 Spuštěn web