TÁDÉ® svíčka

V těle člověka proudí energie, a pokud dojde k zablokování – člověk pociťuje tento blok jako bolest. Aplikace TÁDÉ® svíčky napomáhá uvolnění a obnovení toku této energie a odstraňuje vzniklý energetický blok.

Svíčka je vyrobená z textilie a namočená do včelího vosku, tím dochází ke zpomalení hoření a prodloužení účinku. Svíčky TÁDÉ® jsou vyrobeny ručně a jsou nositeli velkého množství bioenergie. Svíčka TÁDÉ® je vyrobena z bavlny, včelího vosku (pro alergiky je v nabídce místo včelího vosku parafín), kurkumy a esenciálních olejů.

Jak svíčka funguje?

Trychtýřovitě zavinuté plátno namočené do včelího vosku umožňuje vytvoření komínového efektu. Teplo vytvořené hořením svíčky změkčuje nahromaděný i zaschnutý maz a vytvořený komínový efekt ho vysaje. Přes rozšířené póry kůže se dostanou do zablokovaných toků výtažky léčivých rostlin a esenciálního oleje. Podtlak vytáhne rozpuštěné usazeniny a hnisavý odpad z těla na stěnu svíčky. TÁDÉ® svíčka tím uvolní vzniknutý blok v organismu. Nemoci mají právě nejčastější původ v psychice, což znamená, že vyléčením onoho psyché se organismus zregeneruje. Mnoho případů dokazuje, že i pacienti se smrtelnou nemocí v důsledku přírodní medicíny, a se svojí duševní silou a vůlí žít, napomohli svému úplnému uzdravení.

Tipy používaných esenciálních olejů při svíčkách TÁDÉ® :

  • Očista dýchacích cest: máta, eukalyptus, citrón, mateřídouška, heřmánek
  • Trávicí poruchy: anýz, fenykl
  • Pohlavní poruchy: meduňka, geránium, šalvěj
  • Poruchy nervového a psychického původu: levandule, santál, jasmín, ylang-ylang
  • Bolesti kloubů, revmatické bolesti: čajovník, křišťál, akát
  • Hubnutí : používá se dvojitá červenobílá svíčka
  • Svíčka TÁDÉ® se dá aplikovat doma buď v uchu (ušní svíčka – má menší průměr), nebo na různých částech těla (tělová svíčka).

Ušní TÁDÉ® svíčka:

Svíčku nesmí používat pacienti s operovaným uchem, nebo s akutním zánětem či v otevřené ráně, nebo pokud pacienti nejsou nejprve vyšetřeni při bolestech neznámého původu.

Přes ucho můžeme očistit celý organismus, protože působením TÁDÉ® svíčky „čistíme“ trávicí, nervový a cévní systém a dochází k aktivaci činnosti lymfatických uzlin. Tento postup nemá vedlejší účinky a jeho základem je tisíciletá vědní tradice, a každý ji může aplikovat bez ohledu na věk a pohlaví.

Kdy můžeme svíčku v uchu používat?

  • při zánětu ucha, dutin
  • při zhoršeném sluchu
V případě zájmu aplikace Tádé svíčky či účasti na semináři „Tádé svíčky pro domácí použití“, volejte 773 217231, mailujte 1960il@seznam.cz