Výživa

Výživový poradce

Výživový poradce, nebo také osobní kouč v oblasti zdraví a wellness. Je odborník, který Vám pomůže při zavádění nových stravovacích návyků nejen po stránce nutriční, ale i praktické a technické. Začít se stravovat zdravěji nebo zdravě zhubnout nelze zvládnou za jeden den, a proto je velmi vhodná podpora a pomoc někoho, kdo Vám celý proces změny co možná nejvíce usnadní a zaměří se co nejvíce na Vaší konkrétní situaci.

Výživové poradenství


Výživové poradenství se zabývá rozborem stravy a návrhem optimálně vyvážené výživy. Respektuje aktuální zdravotní stav a stravovací zvyklosti. Díky dobře sestavenému jídelníčku dokážeme redukovat nadváhu, zlepšit svou fyzickou kondici, duševní kondici a také předejít mnoha problémům spojeným s civilizačními chorobami.


Doplňky stravy:


Doplňky stravy mají především komplexně doplnit vaši životosprávu. Základním předpokladem pro dosažení pevného zdraví je neustálý příjem elementárních živin. Ne všechny doplňky fungují stejně, a proto je třeba vybrat si ty ověřené výzkumem, které dodávají potřebné vitamíny a pro dnešní svět tak potřebné antioxidanty.
Pomohu vám vybrat výrobky s prokazatelným rozdílem a vyváženým účinkem. Měření energetických drah v těle Supertronikem - zjištění, zda je tělo oslabené, má zánět nebo je v normě

Služby:


  • rozbor současných stravovacích návyků

  • analýza složení těla na přístroji InBody 230 (BMI, % tuku, % vody, bazální metabolismus, tlak krve…)

  • poradenství v oblasti doplňků stravy (NutraBona, Energy)

  • sestavení vyváženého jídelníčku pro řešení potřeb klienta (např. redukce hmotnosti zdravé hubnutí, dlouhodobé udržení dosažené váhy)

  • následné sledování klienta

    Sledování Vašich výsledků a úspěchů je na Vás. Vhodné je dlouhodobější sledování, které pro Vás bude motivací a zajistí výsledky Vašeho snažení o změnu životního stylu.

    Konzultace je určena klientům, kteří si ještě nejsou zcela jisti, že chtějí vypracovat jídelníček a potřebují se třeba jen poradit nebo konzultovat své návyky.

  •